Teknoloji

Daymare: 1994 Sandcastle Ağustos’ta Geliyor

Bu yıl çıkması bekleniyor Türkçe altyazı ve arayüzgüçlendirilmiş Daymare: 1994 Sandcastle kesin tarih belli oldu. Yayınlanmadan önce deneyebilmemiz için oynanabilir bir demo da yayınlanacak.

Daymare: 1998’in devamı niteliğinde olan Daymare: 1994 Sandcastle 2021 yılında duyurulmuştur. Kısa hikaye olarak devlette casusluk yapan ve daha sonra HADES için çalışmaya başlayan Delila Reyes karakterinin başına gelenler anlatılacaktır. birlik.

En gelişmiş ve yenilikçi silahlarınızdan birini alıp dünyanın en ünlü ve gizemli yerine, terk edilmiş bir yer altı askeri araştırma merkezine seyahat edeceğiz. Burada da daha önce hiçbir yerde görmediğimiz ama öldükten sonra daha da şiddetli bir şekilde geri dönebilecek canlılarla mücadele edeceğiz.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen Daymare: 1994: Sandcastle, gelişmiş görseller, müzikler, ses efektleri ve envanterinizi daha kolay düzenleyebileceğiniz yeni bir VAC sistemi ile gelecek. Ayrıca ana karakterimizin koluna yerleştirilen tarayıcı gözü sayesinde bilinmeyen evrak ve eşyaları bulabileceğiniz gibi karşılaşabileceğiniz olumsuzlukları aşmanız için gerekli ipuçlarını da bulabileceksiniz.

Daymare: 1994 Sandcastle Ne Zaman Çıkıyor?

Invader Studios tarafından PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilen oyunun yayımcısı Leonardo Interactive. 30 Ağustos 2023 tarihinde mevcut olacak. Bir Switch versiyonu da geliştiriliyor ancak şimdilik Nintendo konsolu piyasaya çıkmış değil.

Oyunu daha çıkmadan denemek isterseniz 11 Mayıs 2023’te PC için çıkacak demoyu beklemenizi öneririz. Hikayenin başlangıcının gösterileceği oynanabilir demoda ayrıca mekaniklere, görsellere ve dövüş sistemine daha yakından bakıldığında son sürümde karşımıza çıkacak silahların birçoğunu da kullanma fırsatı bulacağız.

karakocanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu