Haber

Yakınlarını Depremde Kaybeden Karsu’dan Duygulu Paylaşım: “Teyzemin Evindeki Duvardan Düşmeyen Fotoğraf”

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde yakınlarını kaybeden ünlü müzisyen Karsu, günler sonra yaptığı paylaşımla bizleri yaktı. Hatay’da depremlerden sonra hasar gören teyzesinin evinden bir kare paylaşan Karsu, paylaşımının altına ‘Teyzemin Karsu Köyü’ndeki evinin duvarına düşmeyen tek fotoğrafı’ yazdı.

Hollanda’da yaşayan ünlü şarkıcı Karsu’nun bir tarafı Hatay’da…

Hatay’ın Karsu köyünden Hollanda’nın Amsterdam kentine göç eden Türk asıllı anne ve babası olan ünlü şarkıcının yakınları ve akrabaları Hatay’da yaşıyordu.

Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen 10 ilden biri olan Hatay’da yakınlarını kaybettiğini bildiren Karsu, depremin ardından Hollanda’dan Türkiye’ye yardım eli uzatılmasına yardım etti.

Hollanda’da bir yardım konseri düzenleyen sanatçı, depremzedeler için düzenlenen bağış gecesinde rekor düzeyde yardım topladı. Öte yandan seslendirdiği ‘Neredesin’ şarkısıyla da yüreğimizi yaktı.

41 bin 520 Euro’nun (835 bin TL) toplanmasına vesile olan Karsu, halasının depremlerin ağır hasar gördüğü Hatay’daki konutunun fotoğrafını paylaştı.

Sosyal medya hesabından “Karsu Köyü’ndeki teyzemin evinin duvarına düşmeyen tek fotoğraf” notuyla paylaştığı fotoğraftaki detay görenlerin gözlerini doldurdu.

Çalışmak için Hollanda’ya giden bir ailenin kızı Karsu, paylaştığı çerçevede Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün bir fotoğrafının sarsıntıda zarar görmeden duvarda asılı kaldığını paylaştı. teyzesinin ağır hasarlı evinden.

İşte o yazı:

milas-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu